Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Iwona Kaźmierczak

Artykuły

Przejdź do - Książki na jesień - propozycje

Książki na jesień - propozycje

31 października 2023
Książki na jesienne wieczory zapewnią nam świetny nastrój bez względu na aurę. Nie pozwólmy, by dopadły nas jesienne depresje. Przeciwdziałajmy chandrze, apatii, monotonii.
Zapraszamy do wypożyczalni po książki na jesień! 
Przejdź do - Wernisaż wystawy malarstwa Heleny Michel i Michała Wiśniewskiego

Wernisaż wystawy malarstwa Heleny Michel i Michała Wiśniewskiego

7 listopada 2023
Artystyczny alians Heleny Michel i Michała Wiśniewskiego ma zaszczyt przedstawić państwu sztukę pod tytułem: ŻYCIE. NIE OSZUKASZ.
W piątek, 10 listopada br. o godzinie 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa dwóch niesamowitych artystów Heleny Michel oraz Michała Wiśniewskiego.
Wystawę można będzie oglądać do końca listopada w "Galerii na schodach" w godzinach pracy biblioteki. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej o: Wernisaż wystawy malarstwa Heleny Michel i Michała Wiśniewskiego
Przejdź do - Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiek

7 listopada 2023

Gratulujemy Szymonowi odebrania dyplomu oraz książki w ramach akcji "Mała książka - wielki człowiek". Życzymy mu dalszych odkryć na bibliotecznych półkach.

Przejdź do - Nowości wydawnicze dla dzieci i dorosłych

Nowości wydawnicze dla dzieci i dorosłych

7 listopada 2023

Dostawa nowości wydawniczych w bibliotece! Zapraszamy do wypożyczalni, przeglądajcie nasz katalog on-line, rezerwujcie i wypożyczajcie

Przejdź do - Teatr przy stoliku

Teatr przy stoliku

7 listopada 2023

Miejska Biblioteka w Pieniężnie serdecznie zaprasza na Teatr przy stoliku, który odbędzie się 20 listopada 2023 r. o godz. 17.00 w czytelni bibliotecznej. Tym razem sztukę pt. Banalna historia Michele Rimi przedstawią Alicja Kochańska oraz Artur Steranko, słowo wstępne Elżbieta Lenkiewicz.

Z inicjatywy Burmistrza Pieniężna i działającej w Urzędzie Miejskim, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Teatr przy stoliku dofinansowano ze środków przeznaczonych na profilaktykę.

Czytaj więcej o: Teatr przy stoliku
Przejdź do - Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Spotkanie autorskie z Joanną Jax

6 listopada 2023

Dnia 30 października br. w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z popularną pisarką Joanną Jax (właśc. Joanna Jakubczak). Podczas spotkania autorka opowiedziała o swoich pasjach i marzeniu o pisaniu, które się spełniło. Poznaliśmy plany na kolejne książki i cykle historyczne, które czytelniczki uwielbiają. Marzeniem literackim pisarki jest przetłumaczenie i wydanie jej książek w innym języku. Podczas spotkania pisarka w zabawny sposób opowiedziała o spotkaniach z czytelnikami. Dowiedzieliśmy się o jej życiu prywatnym i rodzinnym.  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Życzymy Pani Joannie wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, owocnych spotkań z czytelnikami oraz spełnienia marzeń.

Przejdź do - Bajkowa Biblioteka

Bajkowa Biblioteka

26 października 2023

W dniach 24-25 października br., w ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, spotkaliśmy się z przedszkolakami w naszej bibliotece. W tym miesiącu, bajkę z serii Samochodzik Franek pt. U leśniczego, przeczytała Karolina Zalewska. Dziękujemy za aktywny udział w kampanii.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-19
Data publikacji:2016-01-19
Osoba sporządzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Osoba wprowadzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Liczba odwiedzin:60751