Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Iwona Kaźmierczak

Artykuły

Przejdź do - Zajęcia artystyczno-literackie w bibliotece

Zajęcia artystyczno-literackie w bibliotece

5 września 2023
Już wkrótce ruszamy z nowymi zajęciami artystyczno-literackimi dla dzieci i młodzieży BiblioArt. Kreatywne zajęcia odbywać się będą w oparciu o różne książki. W ten sposób dziecko ciekawie spędzi czas, będzie rozwijać pasję, kreatywność, wzbogacać wyobraźnię i to wszystko za darmo. Zapraszamy na pierwsze zajęcia już 21 września o godz. 14.00.
Zapisy kontakt tel. (55)2436177 lub e-mail: mgbppien@wbp.olsztyn.pl
Przejdź do - Narodowe Czytanie 2023

Narodowe Czytanie 2023

5 września 2023
To już XII odsłona Narodowego Czytania!
Miejska Biblioteka w Pieniężnie serdecznie zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu, gdzie będziemy czytać w całej Polsce dzieło Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem"
Przejdź do - Nowości wydawnicze dla dzieci i dorosłych

Nowości wydawnicze dla dzieci i dorosłych

4 września 2023

Dostawa nowości wydawniczych w bibliotece! Książki w trakcie opracowywania. Śledźcie nasz katalog on-line, rezerwujcie i wypożyczajcie!

Przejdź do - Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki

4 września 2023

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem spotykamy się 9 września 2023 r. o godz. 15.00 przy Wieży Ciśnień ul. Parkowa 4. Tematem spotkania będzie książka Agnieszki Olejnik pt. Zupełnie inny cud.

Tuż po spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy do udziału w Narodowym Czytaniu. Po raz XII w ramach akcji Narodowego Czytania będziemy czytać dzieło Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem".
Wszystkich chętnych, do czytania i słuchania, serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. 

Przejdź do - Zakończenie słonecznych wakacji w bibliotece

Zakończenie słonecznych wakacji w bibliotece

25 sierpnia 2023

Zakończenie słonecznych wakacji w bibliotece. Niespodzianką dla uczestników były długopisy-zwierzątka, zakładki, a także lody.

Przejdź do - Roboty są wśród nas

Roboty są wśród nas

22 sierpnia 2023

Słoneczne wakacje w bibliotece tym razem z robotami Photon. Dzieci z wielkim entuzjazmem kodowały w aplikacji Photon Robot.

Zapraszamy uczestników wakacji w bibliotece na ostatnie spotkanie w najbliższą środę 23 sierpnia br.
Przejdź do - Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie

22 sierpnia 2023

XII odsłona Narodowego Czytania

Miejska Biblioteka w Pieniężnie serdecznie zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu. Po raz XII w ramach akcji Narodowego Czytania będziemy czytać w całej Polsce dzieło Elizy OrzeszkowejNad Niemnem.

Wszystkich chętnych do czytania i słuchania serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podobnie jak w zeszłym roku czytamy wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Pieniężna. Spotkajmy się 9 września 2023 r. o godz. 16.00 przy Wieży Ciśnień ul. Parkowa 4.

Zapraszamy także do nagrywania filmików z domowego czytania i przesłania na adres biblioteki do 6 września br.  W sobotę 9 września br. opublikujemy film na stronie biblioteki oraz naszym profilu Facebook. 

Przyniesione ze sobą własne egzemplarze, zostaną ostemplowane okolicznościową pieczęcią przygotowaną przez Kancelarię Prezydenta RP.

Czytaj więcej o: Narodowe Czytanie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-19
Data publikacji:2016-01-19
Osoba sporządzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Osoba wprowadzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Liczba odwiedzin:52144